top of page

Ivano Frankivsk Novosti (Ukraine)


Скоро багаті чоловіки зможуть просити руки своєї коханої в політ навколо Місяця.


Агентство ApoteoSurprise, що займається проведенням незвичайних весіль, запускає нову послугу за 125 мільйонів євро, що дозволить прекрасним принцам 21 го століття просити руки своєї коханої в політ навколо Місяця. Про це «ОЛІГАРХ» дізнався з повідомлення ua.today.


Таким чином, скоро стане можливим дістати Місяць з неба для коханої, тому що паризьке агентство збирається “втілити в життя саму божевільну і незвичайну мрію про весілля за останні 13,8 мільярда років“.


З березня 2022 р. будь забезпечений наречений зможе скористатися пакетом послуг і через п’ять місяців пройти наступну програму:


– Фізична підготовка та попереднє технічне навчання протягом дванадцяти тижнів.


– Відправлення в призначений день з космодрому Кеннеді в Кап Канавераль (Флорида).


– Програвання в шоломах обох космічних туристів “Так говорив Заратустра, Оп. 30“ Ріхарда Штрауса у момент відчуття перших ознак невагомості.


– Прибуття на місячну орбіту через три дні і політ над сірим небесним світилом на висоті всього 200/300 кілометрів.


– Ніякого зв’язку з Землею цілих півгодини – час, протягом якого капсула буде пролітати над зворотною стороною Місяця.


– Програвання пісні “ Fly Me to the Moon “ Френка Сінатри з середини шляху орбітального польоту, що дозволить нареченому зробити пропозицію руки і серця (обручки будуть заховані в його скафандрі) далеко від будь-яких форм життя.


– Приголомшливий схід Землі за місячними кратерами і зворотний шлях протягом чотирьох днів до входу в атмосферу і остаточного приземлення.


Маршрут прямування космічного корабля буде повторювати траєкторію легендарного Аполлона 8 в 1968 р.


Капсула, здатна розганятися до 38 000 км/год, буде обладнана вісьмома камерами, які дозволять увічнити знаменна входження закоханої пари в історію підкорення космосу і підкорення…серця коханої!


bottom of page