top of page

Sharzad News (Iran)

خواستگاری در آسمان


شهرزادنیوز:سباستین، مرد 35 ساله فرانسوی، اولین مردی است که در روز14 فوریه 2013 در ارتفاع 30 کیلومتری از دوست دخترش با یک پیغام خواستگاری خواهد کرد. تمام ماجرای عاشقانه از ابتدا تا انتها توسط کمپانی فرانسوی ApoteoSurprise، در ازاء مبلغ 4900 یورو فیلمبرداری خواهد شد.


این پیغام که حاوی عکسی از این زوج و نوشته ای با مضمون "ونسا، با من ازدواج می کنی؟" است، به یک بالون دوربین دار وصل است. بعد از دو یا سه ساعت به مکان مورد نظر با صحنه سیاره آبی در زمینه پشت، خواهد رسید. دستگاه ویدیوئی، با یک چتر نجات به زمین بر خواهد گشت.


"در فضا بگو دوستت دارم"، یکی از جدیدترین نمونه های کاتالوگ 30 صفحه ای یک کمپانی است که به مردان امکان می دهد یکی از ستاره ها را برای پیغام عاشقانه انتخاب کنند.


نیکولا گرییو کمپانی "آپوتوی شگفتی برانگیز"را در سال 2006 در نزدیکی مرکز دیسنی پاریس با هدف غیر معمول کمک به مردها برای خواستگاری شگفت انگیز تاسیس کرد. ظاهر شدن کالسکه سیندرلا با کفش جادوئی در مولن روژ، هواپیمای حاوی پیغام بر فراز کلیسای نوتردام و یا شام در یک کشتی تفریحی که با هزاران گل سرخ پوشیده شده است. قیمت ها از 450 یورو تا 15900 یورو برای ترسیم یک قلب به وسیله دود هواپیما بر بالای آسمان برج ایفل می باشد، این کمپانی تا کنون بیش از 1000 مشتری از سراسر دنیا داشته است.


bottom of page